O nas

Silver Bear Media

Jak działamy?

Agencja marketingowa Silver Bear Media działa od 2018 roku. Prowadzimy projekty dla firm z różnych branż o zasięgu lokalnym i międzynarodowym. Cenimy przejrzystą współpracę i starannie dobieramy narzędzia aby opracować strategię dostosowaną do potrzeb firmy, branży i budżetu. Zajmujemy się tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych oraz sklepów online, SEO, PPC, a także mediami społecznościowymi. Nasi klienci otrzymują transparentne raporty i wskazówki dotyczące skuteczności. Skupiamy się na rozwiązaniach, które przynoszą realny wpływ na wzrost sprzedaży i rozwój biznesu. Wspieramy przedsiębiorców w odnajdywaniu celów i w kreowaniu wizerunku firmy w sieci.

Nasze wartości

To one wyznaczają nasze wysokie standardy i skuteczność. Wdrażane przez nas działania przynoszą oczekiwane wyniki ponieważ koncentrujemy się na sprawdzonych metodach marketingowych. Do marketingu internetowego podchodzimy w sposób holistyczny, łącząc kreatywność z innowacyjnymi rozwiązaniami. Podczas wieloletniej obecności na rynku wypracowaliśmy sprawdzone metody działania w celu promocji naszych klientów. Marketing cyfrowy to nasza pasja, a dążenie do perfekcji wyróżnia nas na tle konkurencji.

Zaangażowanie

Duży nacisk kładziemy na sprawną komunikację na każdym etapie realizacji projektu. Nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie ponieważ przekłada się na wydajność i korzyści.

Kompetencje

Edukację i doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Naszym priorytetem jest rozwój. Dlatego nieustannie poszerzamy wiedzę techniczną i biznesową.

Jakość

Obsługę i realizację projektów opieramy na wypracowanych przez lata wysokich standardach. Nie wartościujemy klientów pod względem wielkości biznesu. Kampanie zakończone sukcesem są miarą naszego rozwoju.

Zakres działań marketingowych

Projektowanie stron www

Sklepy internetowe

Usługi SEO Copywriting

Analityka internetowa

Pozycjonowanie i SEO

Kampanie reklamowe PPC

Kreowanie wizerunku

Social Media Marketing

Pozyskaj nowych klientów, zwiększ sprzedaż i popraw widoczność swojej firmy w Internecie.