Funkcjonalne sklepy online

Nowoczesne strony internetowe

Jak pozyskać klientów online?

Strona internetowa stworzona zgodnie z zasadami UX i UI przy odpowiedniej promocji jest skutecznym narzędziem marketingowym pozwalającym na kreowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy. W połączeniu z kanałami marketingowymi takimi jak Google Ads, Meta Ads i pozycjonowanie SEO Twoja oferta szybciej dotrze do potencjalnych klientów. Integracja witryny z mediami społecznościowymi, komunikatorami oraz zastosowanie rozwiązania LiveChat/chatbot pozwoli potencjalnym klientom na przesłanie zapytania, prośby o wycenę lub uzyskanie szczegółowej informacji na temat produktów i usług. Dzięki właściwie rozmieszczonym przyciskom CTA Twoja witryna stanie się skutecznym narzędziem marketingowym zwiększającym sprzedaż i umożliwiającym pozyskanie nowych klientów. Zaprezentuj swoją ofertę w sieci i dotrzyj do większej grupy odbiorców dzięki funkcjonalnej stronie firmowej i sklepowi online.

Strony www i sklepy online

System zarządzania treścią (CMS)

Tworzymy strony internetowe oparte na łatwym w obsłudze systemie CMS. Klient ma możliwość zarządzania stroną, edytowania i dodawania treści, a także dalszej rozbudowy witryny.

Responsywne strony www (RWD)

RWD (Responsive Web Design) responsywna strona internetowa dostosowana do każdego rozmiaru ekranu oraz wyświetlająca się na wszystkich urządzeniach.

Strony www dostosowane do potrzeb firmy

Rodzaj strony www lub sklepu internetowego dostosowany do branży oraz potrzeb. Strony wizytówki, one-page, strony biznesowe, e-commerce, landing page i strony zapleczowe.

Strony www gotowe do pozycjonowania

Stworzone strony i sklepy internetowe są indeksowane w wyszukiwarce Google oraz w pełni gotowe do pozycjonowania SEO. Konfigurujemy również firmowe wizytówki w Google.

Tworzenie treści w języku polskim i angielskim

Przeprowadzamy korektę dostarczonych tekstów lub tworzymy treści na stronę internetową z uwzględnieniem wartościowych słów i fraz kluczowych.

Strony internetowe zgodne z zasadami UX i UI

Budujemy strony internetowe zgodne z zasadami UX (User Experience) i UI (User Interface). Projekty są spójne graficznie i kolorystycznie, z właściwym zastosowaniem przycisków CTA.

Wsparcie techniczne dla stron i sklepów

Zapewniamy wsparcie w zakresie konfiguracji domeny na serwerze i instalacji certyfikatu SSL. Oferujemy długofalową opiekę techniczną nad stroną lub sklepem internetowym.

Bezpieczne strony www i sklepy internetowe

Tworzymy bezpieczne strony www, zgodne z RODO (GDPR) i polityką prywatności. Witryna jest wspomagana przez wtyczki zabezpieczające przed spamem i atakami hakerskimi.

Jak tworzymy stronę internetową?

Omawiamy potrzeby klienta i ustalamy strukturę witryny oraz funkcję jaką ma spełniać.

Opracowujemy wizualny projekt  strony w oparciu o najnowsze trendy i zasady estetyki.

Tworzymy treści zgodne z zasadami SEO lub redagujemy teksty dostarczone przez klienta.

Budujemy stronę i umieszczamy grafiki, teksty oraz przyciski CTA zgodnie z ustaloną strukturą.

Testujemy stworzoną witrynę pod względem responsywności, prędkości i pełnej funkcjonalności.

Prezentujemy gotową wersję strony do akceptacji i wprowadzamy ewentualne poprawki.

Po akceptacji klienta publikujemy witrynę oraz indeksujemy ją w wyszukiwarce Google.

Twoja strona internetowa jest gotowa, aby sprzedawać i pozyskiwać nowych klientów.

Strony internetowe cennik

Realizacje sklepów online i stron www

Pozyskaj nowych klientów, zwiększ sprzedaż i popraw widoczność swojej firmy w Internecie.